Bezstarostný
domov

Vznikli jsme v roce 1993 jako společnost specializující se na správu bytových a nebytových jednotek soukromých vlastníků a města Mladá Boleslav. Jsme tu proto, abychom Vám zajistili “Bezstarostný domov” a šetřili Vám čas i peníze.

objev domos

Naše společnosti pečují o

Naše společnost působí na trhu již od roku 1993 a díky více jak dvacetiletým zkušenostem poskytujeme komplexní správu nemovitostí na profesionální úrovni. V současné době máme ve správě více jak 11.640 bytových a 450 nebytových jednotek, které jsou ve vlastnictví různých subjektů a v různých režimech správy (nájemní bydlení, osobní vlastnictví, družstevní vlastnictví).

Kanceláře naší firmy v centru města vyřizují veškerou agendu související se správou domů a zejména bytů. Centrála sídlí v objektu, jehož je vlastníkem a má solidní zázemí. V současné době máme 30 zaměstnanců a jsme personálně stabilní kolektiv.

Společnost DOMOS se neustále progresivně vyvíjí a reaguje na potřeby trhu, proto jsme pro naše klienty postupně otevřeli v posledních 10letech pobočky v Mnichově Hradišti, Milovicích, Odolené Vodě a také expandujeme i na Mělnicko.